Nowości lub HITY

Tu prezentujemy NOWOŚCI lub HITY z naszej oferty - Serdecznie polecamy !!!

Plac zabaw „COMBO”ze zjeżdżalnią Plac zabaw „COMBO”ze zjeżdżalnią

NOWOŚĆ! 2024

Plac zabaw „COMBO” przeszedł modernizację, przedtem był zamkiem do skakania z figurami, a po kapitalnym remoncie ma nową kolorystykę wnętrza oraz zyskał nową funkcjonalność.

 

 

Zjeżdżalnia „TARZAN”

NOWOŚĆ! 2023

Zjeżdżalnia „TARZAN” to Atrakcja z motywem dzielnego Tarzana, piękne, zabawne i kolorowe nadruki dopełniają motyw dżungli. Na zjeżdżalni dmuchanej dziecko może bawić się godzinami. Wspinaczka i zjeżdżanie... raz za razem! Ta zjeżdżalnia to zabawna i spektakularna atrakcja na każdą imprezę.

Suchy basen „WIRUJĄCE PIŁECZKI”

NOWOŚĆ! 2022 Absolutny HIT!

Suchy basen „WIRUJĄCE PIŁECZKI” - to bezpieczna i ciesząca każde dziecko Atrakcja! Sucha kąpiel w mnóstwie kolorowych piłeczek daje dzieciom moc radości i zabawy. Na pewno żadne dziecko nie będzie się tu nudzić i odnajdzie zabawę dla siebie. Dzieci mogą doznać czarów i naocznie zobaczyć jak piłeczki wirują w strumieniach powietrza. Jest to o tyle fascynujące, iż piłki faktycznie unoszą się swobodnie w powietrzu, wprawiając w zdumienie każdą osobę, która znajdzie się w pobliżu.

Satysfakcja z zabawy jest ogromna :-) GWARANTUJEMY.

Mini boisko „AIR FUTBOL”

NOWOŚĆ! 2022

Mini boisko „AIR FUTBOL” - dmuchane piłkarzyki barowe Dmuchane piłkarzyki barowe! Niezwykle emocjonujące, powietrzne rozgrywki piłkarskie na jedynym w swoim rodzaju urządzeniu dmuchanym. Rywalizacja 2-uch drużyn 4-osobowych. Gra przebiega za pomocą długich stożków z plandeki, które wydmuchują powietrze, a zawodnicy przemieszczają piłeczkę po murawie boiska. Idealne na piłkarski event czy firmową integrację.

Zjeżdżalnia „WIELORYBEK”

NOWOŚĆ! 2019

Zjeżdżalnia „WIELORYBEK” Wspinając i ślizgając się, poszukiwacze przygód znajdą się w świecie wesołego Wielorybka, wśród różnych morskich stworzeń. Ale te zwierzęta są przyjazne.

Plac zabaw „RANCZO” ze zjeżdżalnią

NOWOŚĆ! 2018

Plac zabaw „RANCZO” to pneumatyczne centrum zabaw, jest połączeniem zamku do skakania z placem zabaw, posiada 3 piętrowy dmuchany „TORT” do wspinania i zjeżdżalnie.

Mleczna Krowa – Dojenie krowy

HIT!

Co to jest „Sztuczna Krowa”? Sztuczna krowa to atrakcja składająca się z kilku elementów tworzących specyficzny (wesoły) klimat.

Bungee Trampolina 4-stanowiskowa

HIT! Absolutny HIT!

Podniebne akrobacje na „EURO BUNGEE” to wspaniała atrakcja dla małych i dużych amatorów. Satysfakcja z zabawy jest ogromna :-) GWARANTUJEMY.

Suchy basen „MEGA RING”

HIT!

Suchy basen „MEGA RING” to pneumatyczne centrum zabaw, jest połączeniem zamku do skakania z MEGA basenem z piłeczkami, jest największą atrakcją dla dzieci, oferuje najmłodszym niezapomniany dzień i zabawę w skakanie!

Zadzwoń

Tel: +48 609 403 731

Wyślij wiadomość

Biuro: info@parkfantazy.pl

Gdzie działamy?

Firma Park Fantazy jest firmą rodzinną posiadamy siedzibę w mieście Lublin.

PARK FANTAZY

Firma „PARK FANTAZY” zajmuje się organizacją i obsługą imprez plenerowych tj. zabaw dla dzieci oraz dla dorosłych. Zapewniamy różne Atrakcje na imprezy plenerowe oraz w razie potrzeby na imprezy w pomieszczeniach.

Na skróty

Zadzwoń: 609 403 731