Z naszej historii…

Nasza firma powstała w czerwcu 1998 roku jako firma FANTASY. W 2018 r w 20 – LECIE istnienia wprowadziliśmy nowe LOGO oraz zmieniliśmy nazwę na PARK FANTAZY.

Firma PARK FANTAZY jest to firma rodzinna, świadczy szeroko rozumiane usługi REKREACYJNO-ROZRYWKOWE, KULTURALNE oraz GASTRONOMICZNE, jako MOBILNY PARK ROZRYWKI „PARK FANTAZY”.

Firma PARK FANTAZY dostosowuje się do potrzeb na rynku imprez. Wciąż jednak uczymy się i usprawniamy nasze działania nabierając przy tym większej wiedzy i doświadczenia tak, aby współpraca z naszą firmą była długoterminowa.

Nasza misja, wizja i wartości

Naszą misją są w dużej mierze nasze motta, czyli:

Wspaniała zabawa przez aktywny wypoczynek”.

oraz

… imprezy z Fantazją!”.

Zawsze dążymy, do tego aby podczas organizowanych przez nas wydarzeń zapewnić wszystkim uczestnikom imprezy maksymalne bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia.

Z naszej oferty…

Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i dla dużych przedsiębiorstw.
W swojej ofercie posiadamy liczne urządzenia rekreacyjne (dmuchane i mechaniczne, oraz inne usługi) dla dzieci, młodzieży i dorosłych służące do aktywnego wypoczynku na wszelkiego rodzaju eventy, festyny, pikniki firmowe, dni dziecka itp., oraz smakowitą tzw. małą gastronomię (Lody Włoskie, Desery Lodowe MaxFlurry, Gofry, Watę Cukrową i Popcorn).

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dobra i wysoka jakość naszych usług, a także atrakcyjne ceny to nasze nieodzowne i cenione atuty.

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na wysokim satysfakcjonującym Klientów poziomie.

Stawiamy na solidność i profesjonalizm świadczonych usług, zapewniamy kompleksową obsługę imprezy, posiadamy ubezpieczenie OC oraz stosowne atesty do urządzeń, które tego wymagają. Dodatkową gwarancją udanej imprezy jest nasza miła i kompetentna obsługa.

Zadzwoń

Tel: +48 609 403 731

Wyślij wiadomość

Biuro: info@parkfantazy.pl

Gdzie działamy?

Firma Park Fantazy jest firmą rodzinną posiadamy siedzibę w mieście Lublin.

PARK FANTAZY

Firma „PARK FANTAZY” zajmuje się organizacją i obsługą imprez plenerowych tj. zabaw dla dzieci oraz dla dorosłych. Zapewniamy różne Atrakcje na imprezy plenerowe oraz w razie potrzeby na imprezy w pomieszczeniach.

Na skróty

Zadzwoń: 609 403 731